info@clinicprestige.com

02144380039-09022380039

نیئیژن ایوه|نیوژن|NEOGEN EVO|نیتروژن پلاسما


نیئیژن ایوه|نیوژن|NEOGEN EVO|نیتروژن پلاسما

نیوژن ایوه، نیتروژن پلاسما(NEOGEN EVO)یکی از تکنولوژی های بسیار جدیدو فوق العاده موفق برای جوانسازی پوست صورت است

 نیئیژن ایوه

سیستم نیتروژن پلاسما

شرکت  Energistپس از موفقیت مدلهای  NEOGEN PSR &  NEOGEN SPA نسل جدید تکنولوژی نیتروژن پلاسما را با نام NEOGEN EVO عرضه کرد، که به طور هدفمند برای پزشکان زیبایی عرضه می شود

نیوژن ایوه،نیتروژن پلاسما فن آوری بالقوه اثبات شده

تاکنون بیش از 50،000 درمان  نیتروژن پلاسما ،در سراسر جهان، انجام شده است  .وبرای 7 مورد درمانی از FDA تاییده دارد.

مواحهه با انتظارات بیمار

پزشکان بایستی در جلسه معاینه و ارزیابی افراد  نگرش ایشان را نسبت به نتایج و اثرات پروتکل های درمانی، و نیز دوران نقاهت پس از این اقدام پزشکی را  ،اصلاح کنند.

درمان شرایط متعدد به طور همزمان

در روش نیتروژن پلاسما،کل سطح پوست  مورد درمان قرار نمی گیرد بلکه نقاط خیلی کوچکی از پوست دست نخورده باقی میمانند تا در ،فرآیند سفت شدن پوست ،بهبود رنگ بافت ،کمک کنند.

بازسازی عمیق بافتی

پس از انجام کار نیتروژن پلاسما، با نیوجن ایوه، اپیدرم به عنوان پانسمان طبیعی به منظور حفاظت و سرعت بخشیدن به بهبودی( در مقایسه با لیزر ها) عمل می کند.

نیتروژن پلاسما،جایگزین ایمن و دقیق برای بلفاروپلاستی و جوانسازی چهره

پزشکان می توانند، نیتروژن پلاسما(نیوجن ایوه) را ،برای بیماران خود،  به عنوان ،یک جایگزین و مکمل برای ، جراحی زیبایی مد نظر داشته باشند. افزایش نفوذپذیری پوست پس از درمان،  باعث افزایش جذب موضعی داروها از طریق پوست می شود و امکان بهبود سریع تر و درمان ترکیبی را فراهم می آورد.

 

نیوژن ایوه/نیتروژن پلاسما، چگونه کار می کند

بازسازی بافت های منحصر به فرد عمیق با بهبود سریع

تکنولوژی نیتروژن پلاسما حرارتی  ایجاد می کند تا در پوست تحریک شده، روند زیر پوستی برای جوانسازی کل ساختار پوست شما ایحاد شود . البته بدون ایجاد زخم باز

 

انرژی منحصر به فردی که توسط NEOGENTM EVO تولید می شود، در سطح پوست به شکل یکنواخت توزیع میشود  و وابسته به رنگ پوست افراد برای جذب انرژی پلاسما نیست.  جذب انرژی یکنواخت است به همین دلیلاز  جلسات درمانی متعدد ،خبری نیست. نیئیجن ایوه، در انرژی های بالا باعث سفت شدن قابل توجه پوست می شود.

 

تکنولوژی منحصر به فرد نیتروژن پلاسما

NEOGEN EVO گاز نیتروژن را به انرژی پلاسما، ماده چهارم ماده تبدیل می کند. پلاسما، درون دسته دستگاه،و در پالس های کنترل شده ایجاد می شود وباعث افزایش دمای سریع بافت می شود .NEOGEN EVOتمام انرژی حرارتی  نیتروژن پلاسما؛ به بافت منتقل می کند.

 

با زخم باز ایجاد نمیشود

لایه های فتواداماس تحت درمان تحت اصلاح حرارتی کنترل می شوند، در حالی که باقی می ماند. این یک پانسمان طبیعی برای محافظت و سرعت بخشیدن به بهبود است. در انرژی های بالا اپیدرم تخلیه می شود، اما تنها پس از آنکه یک پوست جدید و سالم تر پوست تشکیل می شود در زیر تشکیل شده است.

نیئیجن تمام ساختار پوست را درمان می کند

درمان کل ساختار پوست نتایج مطلوب را تضمین می کند، زیرا تمام سطوح با نئوکولاژنز و نئوالاستوژنز مرتبط می شود. هیچ نقطه ای از پوست درمان نشده باقی می ماند. 

اثر وابسته به انرژی منحصر به فرد NeoGen

بین منطقه آسیب های حرارتی (ZTD) Zone of Thermal Damageو منطقه اصلاح حرارتی (ZTM) the Zone of Thermal Modification Y) خط تولید وتکثیر سلولهای جدید ایجادمی شود، جایی که اپیدرم جدید شکل می گیرد. NEOGENTM EVO به طور منحصر به فرد، پزشک را قادر می سازد تا عمق این خط از تولید سلولی را کنترل کند که اینکار با تنظیم میزان انرژی که به پوست برخورد میکند،تنظیم میشود .

” مرکز جوانسازی پرستیژ:خدمات سرپایی پوست و مو “