info@clinicprestige.com

02144380039-09022380039

نیوژن|نیتروژن پلاسما|Nitrogen Plasma|نیئیژن ایوه|NEOGEN EVO


نیوژن|نیتروژن پلاسما|Nitrogen Plasma|نیئیژن ایوه|NEOGEN EVO

نیتروژن پلاسما(NEOGEN EVO) یکی از تکنولوژی های بسیار جدید و فوق العاده موفق برای جوانسازی پوست صورت است

سامانه پلاسمای نیتروژن(NitrogenPlasma System)

شرکت  Energist U.K پس از موفقیت مدلهای  NEOGEN PSR و  NEOGEN SPA نسل جدید دستگاه جوانسازی پوست؛ با تکنولوژی پلاسمای نیتروژن؛ را با نام NEOGEN EVO عرضه کرد، که به طور هدفمند برای پزشکان زیبایی که خدمات غیر جراحی ارائه می کنند؛عرضه گردیده است.

 

پلاسمای نیتروژن

 

پرسش : پلاسما چیست؟

پاسخ: مواد، در ۴حالت، تعریف شده اند:

۱ :جامد، ۲ :مایع ،۳: گاز،  حالت چهارم ماده ،پلاسما است.

همانطور که میدانید؛ به توانایی انجام کار، انرژی می گویند.

اگر به ماده جامدی انرژی(گرما) دهیم، به مایع تبدیل میشود، 

اگر به مایع انرژی (گرما) دهیم، به گاز تبدیل میشود،

اگر به گاز انرژی (گرما) دهیم، به پلاسما تبدیل میشود.

 

یکی از جدیدترین  راه های جوانسازی پوست ،پلاسما کردن گاز نیتروژن؛ و شلیک پلاسمای ایجاد شده ؛به سمت پوست است. 

با پلاسما کردن گاز نیتروژن، و شلیک آن به سمت پوست ، لایه زاینده پوست(که در عمق پوست است) تحت شوک حرارتی هزار درجه (  T/1000°c )سانتیگرادی قرار می گیرد. 

با تولید پلاسما از گاز نیتروژن و هدف قرار دادن پوست ،انرژی این فرایند موجب ایجاد شوک حرارتی  درپوست شما می شود؛ که سلولهای لایه زاینده، دچار آسیب های متنوع درون سلولی می شوند، پس از این اقدام سرپایی؛ شرایط لازم و کامل برای زنده ماندن سلولهای پوست؛ مهیا نیست، به همین دلیل یکی بعد از دیگری دچار مرگ سلولی میشوند، اما قبل از مرگ سلولی؛فرایند زایش سلولی را فعال می کنند؛ در واقع، قبل از مرگ مطلق؛ فرآیند تولید سلول جدید ؛ که منجر به بازسازی پوست آسیب دیده می شود ؛ را شروع میکنند، که خوشبختانه پس از چند روز ،سلولهای نو وتازه ،جایگزین سلولهای آسیب دیده لایه زاینده میشوند؛ در عمل نتیجه این مراحل؛ جوانسازی بافت سلولی پوست شما می باشد؛ مبارک است. 

 

نیوژن ایوه،نیتروژن پلاسما فن آوری بالقوه اثبات شده

تاکنون بیش از 50،000 درمان  نیتروژن پلاسما ،در سراسر جهان، انجام شده است  .وبرای 7 مورد درمانی از FDA تاییده دارد.

مواحهه با انتظارات بیمار

پزشکان بایستی در جلسه معاینه و ارزیابی افراد  نگرش ایشان را نسبت به نتایج و اثرات پروتکل های درمانی، و نیز دوران نقاهت پس از این اقدام پزشکی را  ،اصلاح کنند.

درمان شرایط متعدد به طور همزمان

در روش نیتروژن پلاسما،کل سطح پوست  مورد درمان قرار نمی گیرد بلکه نقاط خیلی کوچکی از پوست دست نخورده باقی میمانند تا در ،فرآیند سفت شدن پوست ،بهبود رنگ بافت ،کمک کنند.

بازسازی عمیق بافتی

پس از انجام کار نیتروژن پلاسما، با نیوجن ایوه، اپیدرم به عنوان پانسمان طبیعی به منظور حفاظت و سرعت بخشیدن به بهبودی( در مقایسه با لیزر ها) عمل می کند.

نیتروژن پلاسما،جایگزین ایمن و دقیق برای بلفاروپلاستی و جوانسازی چهره

پزشکان می توانند، نیتروژن پلاسما(نیوجن ایوه) را ،برای بیماران خود،  به عنوان ،یک جایگزین و مکمل برای ، جراحی زیبایی مد نظر داشته باشند. افزایش نفوذپذیری پوست پس از درمان،  باعث افزایش جذب موضعی داروها از طریق پوست می شود و امکان بهبود سریع تر و درمان ترکیبی را فراهم می آورد.

 

نیوژن ایوه/نیتروژن پلاسما، چگونه کار می کند

بازسازی بافت های منحصر به فرد عمیق با بهبود سریع

تکنولوژی نیتروژن پلاسما حرارتی  ایجاد می کند تا در پوست تحریک شده، روند زیر پوستی برای جوانسازی کل ساختار پوست شما ایحاد شود . البته بدون ایجاد زخم باز

 

انرژی منحصر به فردی که توسط NEOGENTM EVO تولید می شود، در سطح پوست به شکل یکنواخت توزیع میشود  و وابسته به رنگ پوست افراد برای جذب انرژی پلاسما نیست.  جذب انرژی یکنواخت است به همین دلیلاز  جلسات درمانی متعدد ،خبری نیست. نیئیجن ایوه، در انرژی های بالا باعث سفت شدن قابل توجه پوست می شود.

 

تکنولوژی منحصر به فرد نیتروژن پلاسما

NEOGEN EVO گاز نیتروژن را به انرژی پلاسما، ماده چهارم ماده تبدیل می کند. پلاسما، درون دسته دستگاه،و در پالس های کنترل شده ایجاد می شود وباعث افزایش دمای سریع بافت می شود .NEOGEN EVOتمام انرژی حرارتی  نیتروژن پلاسما؛ به بافت منتقل می کند.

 

با زخم باز ایجاد نمیشود

لایه های فتواداماس تحت درمان تحت اصلاح حرارتی کنترل می شوند، در حالی که باقی می ماند. این یک پانسمان طبیعی برای محافظت و سرعت بخشیدن به بهبود است. در انرژی های بالا اپیدرم تخلیه می شود، اما تنها پس از آنکه یک پوست جدید و سالم تر پوست تشکیل می شود در زیر تشکیل شده است.

نیئیجن تمام ساختار پوست را درمان می کند

درمان کل ساختار پوست نتایج مطلوب را تضمین می کند، زیرا تمام سطوح با نئوکولاژنز و نئوالاستوژنز مرتبط می شود. هیچ نقطه ای از پوست درمان نشده باقی می ماند. 

اثر وابسته به انرژی منحصر به فرد NeoGen

بین منطقه آسیب های حرارتی (ZTD) Zone of Thermal Damageو منطقه اصلاح حرارتی (ZTM) the Zone of Thermal Modification Y) خط تولید وتکثیر سلولهای جدید ایجادمی شود، جایی که اپیدرم جدید شکل می گیرد. NEOGENTM EVO به طور منحصر به فرد، پزشک را قادر می سازد تا عمق این خط از تولید سلولی را کنترل کند که اینکار با تنظیم میزان انرژی که به پوست برخورد میکند،تنظیم میشود .

” مرکز جوانسازی پرستیژ:خدمات سرپایی پوست و مو “