info@clinicprestige.com

مرکز جوانسازی پرستیژ

پلاسمای نیتروژن|نیجن|Nitrogen Plasma|نیئیژن ایوه|NEOGEN EVO|نیتروژن پلاسما


پلاسمای نیتروژن|نیجن|Nitrogen Plasma|نیئیژن ایوه|NEOGEN EVO|نیتروژن پلاسما

جوانسازی پوست با دستگاه نیجن (NEOGEN EVO) که، گاز نیتروژن را به ؛ پلاسمای نیتروژن ؛ تبدیل می کند یکی از تکنولوژی های بسیار جدید و فوق العاده موفق در زمینه جوانسازی سرپایی پوست صورت است

سامانه پلاسمای نیتروژن(NitrogenPlasma System)

شرکت  Energist U.K پس از موفقیت مدلهای  NEOGEN PSR و  NEOGEN SPA نسل جدید دستگاه جوانسازی پوست؛ با تکنولوژی پلاسمای نیتروژن؛ را با نام نییجن ایوه NEOGEN EVO عرضه کرد، که به طور هدفمند برای پزشکان زیبایی که خدمات سرپایی(غیر جراحی) ارائه می کنند؛عرضه گردیده است.

 

پلاسمای نیتروژن

 

پرسش : پلاسما چیست؟

پاسخ: مواد، در ۴حالت، تعریف شده اند:

۱ :جامد

۲ :مایع

۳: گاز

  حالت چهارم ماده ،پلاسما است.

همانطور که میدانید؛ به توانایی انجام کار، انرژی می گویند.

اگر ماده جامد؛را حرارت(گرما/انرژی)دهیم، به مایع تبدیل میشود 

اگر به  مایع  ؛حرارت  (گرما/انرژی) دهیم، به  گاز تبدیل میشود

اگر به  گاز ؛ حرارت (گرما/انرژی) دهیم، به  پلاسما تبدیل میشود

 

NEOGEN EVO گاز نیتروژن را به  پلاسمای نیتروژن، (حالت چهارم ماده ) تبدیل می کند. ایجاد پلاسما، باعث افزایش دمای بافت (1000درجه سانتیگراد)  در زمان خیلی کوتاهی می شود .

در " نیجن " NEOGEN EVO؛ فرآیند جوانسازی بافت پوست شما به دلیل  استفاده از تکنولوژی  تغییر حالت گاز ؛ به حالت پلاسما می باشد.(استفاده ار انرژی ایجاد شده برای تبدیل گاز نیتروژن به  پلاسمای نیتروژن)

 

یکی از جدیدترین تکنولوژی ها برای جوانسازی پوست در همه سنین،با فناوری بسیار مدرن که در دستگاه" نیجن" بکار رفته؛ممکن شده است .

مکانیسم کار دستگاه" نیجن" : پلاسما کردن گاز نیتروژن؛ و هدایت انرژی پلاسمای ایجاد شده ؛به سمت پوست است

با پلاسما کردن گاز نیتروژن، و شلیک آن به سمت پوست ،

لایه زاینده پوست(که در عمق پوست است) تحت شوک حرارتی هزار درجه (  T/1000°c )سانتیگرادی قرار می گیرد.

 

با تولید پلاسما از گاز نیتروژن و هدف قرار دادن پوست ،انرژی این فرایند موجب ایجاد شوک حرارتی  درعمق پوست شما می شود؛ که سلولهای لایه زاینده، دچار آسیب های متنوع درون سلولی (اما غیر تخریبی) می شوند، پس از این اقدام سرپایی؛ شرایط لازم و کامل برای زنده ماندن سلولهای پوست؛ همچون قبل نیست، به همین دلیل یکی بعد از دیگری دچار مرگ سلولی میشوند، اما خوشبختانه قبل از مرگ سلولی و مرگ بافتی ؛فرایند زایش سلولی ؛و ترمیم بافتی ؛ فعال می شود؛ در واقع، قبل از مرگ مطلق؛ فرآیند تولید سلول و بافت جدید ؛ که منجر به بازسازی پوست آسیب دیده می شود ؛  شروع می شود، که  پس از چند روز ،سلولهای نو وتازه ،جایگزین سلولهای آسیب دیده لایه زاینده میشوند؛ در عمل نتیجه این مراحل؛ جوانسازی بافت سلولی پوست شما می باشد؛ مبارک است. 

 

نیجن ایوه،نیتروژن پلاسما فن آوری بالقوه اثبات شده

تاکنون بیش از 50،000 درمان  پلاسما ی نیتروژن ،در سراسر جهان، انجام شده است  .وبرای 7 مورد درمانی از FDA تاییده دارد.

مواحهه با انتظارات بیمار

پزشکان بایستی در جلسه معاینه و ارزیابی افراد  نگرش ایشان را نسبت به نتایج و اثرات پروتکل های درمانی، و نیز دوران نقاهت پس از این اقدام پزشکی را  ،اصلاح کنند.

درمان شرایط متعدد به طور همزمان

در روش جوانسازی با  پلاسمای نیتروژن، سطح خارجی پوست  مورد تهاجم قرار نمی گیرد و کاملا سالم و دست نخورده است  تا در ،فرآیند سفت شدن پوست ،بهبود رنگ بافت ،کمک کنند.

بازسازی عمیق بافتی

پس از اقدام به جوانسازی با پلاسمای نیتروژن(نیجن ایوه) اپیدرم سالم؛ به عنوان پانسمان طبیعی به منظور حفاظت و سرعت بخشیدن به بهبودی( در مقایسه با لیزر ها) عمل می کند.

 پلاسمای نیتروژن ،جایگزین ایمن و دقیق برای بلفاروپلاستی و جوانسازی چهره

پزشکان می توانند، پلاسمای نیتروژن(نیجن ایوه) را ،برای بیماران خود،  به عنوان ،یک جایگزین ایده آل برای ، جراحی زیبایی مد نظر داشته باشند.از طرفی افزایش نفوذپذیری پوست پس از درمان،  باعث افزایش جذب موضعی داروها از طریق پوست می شود و امکان بهبود سریع تر و درمان ترکیبی را فراهم می آورد.

 

نیجن ایوه/نیتروژن پلاسما، چگونه کار می کند

بازسازی بافت های منحصر به فرد عمیق با بهبود سریع

تکنولوژی نیجن / پلاسمای نلتروژن ؛ حرارتی فوق العاده زیاد ؛ در زمان فوق العاده کوتاه؛ ایجاد می کند تا عمق پوست تحریک شده، روند جوانسازی زیر پوستی برای جوانسازی کل ساختار پوست شما ایحاد شود . البته بدون ایجاد هیچ گونه زخم ظاهری

 

انرژی منحصر به فردی که توسط" نیجن"NEOGEN EVO تولید می شود، در سطح پوست به شکل یکنواخت توزیع میشود  عملکرد نیجن؛  وابسته به رنگ پوست افراد برای جذب انرژی پلاسما نیست.  جذب انرژی یکنواخت است به همین دلیل از  تعدد جلسات درمانی زیاد ،خبری نیست. نیئیجن ایوه، در انرژی های بالا باعث سفت شدن قابل توجه پوست می شود.

 

تکنولوژی منحصر به فرد نیتروژن پلاسما

NEOGEN EVO گاز نیتروژن را به  پلاسمای نیتروژن، (حالت چهارم ماده )تبدیل می کند. این پلاسما، درون هندپیس دستگاه ،و در پالس های کنترل شده ایجاد می شود وباعث افزایش دمای بافت (1000درجه سانتیگراد)  در زمان خیلی کوتاهی می شود .در NEOGEN EVO؛ انرژی حرارتی  نیتروژن پلاسما شده؛ به بافت منتقل می کند.

 

زخم باز ایجاد نمیشود

لایه های خارجی پوست شما(اپیدرم) که  تحت درمان با تکنولوژی نیوژن قرار میگیرد، سالم و بدون زخم باقی می ماند. این قسمت پوست یک پانسمان طبیعی برای محافظت و سرعت بخشیدن به بهبود است. حتی در انرژی های بالا اپیدرم تخریب نمیشود، پس از آنکه یک بافت پوستی جدید و شاداب  تشکیل شد؛ با پوسته ریزی روبرو خواهیم شد. 

نیئیجن بر  لایه های زنده و عمقی  پوست اثر می کند

تاثیر موفق بر کل لایه های پوست؛ نتایج درمانی  مطلوب را تضمین می کند، زیرا تمام لایه ها  با نئوکولاژنز و نئوالاستوژنز جوانسازی می شوند.در واقع  هیچ نقطه ای از پوست بدون درمان ؛ باقی نمی ماند. 

اثر وابسته به انرژی منحصر به فرد NeoGen

بین منطقه آسیب های حرارتی

(ZTD( Zone of Thermal Damage

و منطقه اصلاح حرارتی (ZTM) Zone of Thermal Modification) 

خط تولید وتکثیر سلولهای جدید وجود دارد، جایی که اپیدرم جدید تولید می شود.

NEOGENTM EVO به طور منحصر به فرد، پزشک را قادر می سازد تا بدون ایجاد زخم؛  در عمق پوست  این لایه  تولید سلولی را تحت تاثیر قرار دهد. اینکار با تنظیمات ویژه میزان انرژی که به پوست منتقل می شود،توسط پزشک انجام میشود .

” مرکز جوانسازی پرستیژ:خدمات سرپایی پوست و مو “