info@clinicprestige.com

پوستتان ازشما تشکرخواهدکرد

شل شدگی پوست صورت


شل شدگی پوست صورت

شل شدن پوست صورت عارضه ای ناخوشایند برای افراد زیر 45 سال است . .برای رفع این مشکل میتوان با بهره گیری از انواع روشهای غیرجراحی و حتی با جراحی، برای سفت کردن و لیفتینگ پوست صورت اقدام نمود .

شل شدن پوست صورت مسئله ای است که همیشه محدود و منحصر به خود پوست نمیباشد، بلکه در مواردی ؛ به عنوان علامتی هشدار دهنده از یک مشکل داخلی ،مطرح است که لازم است با ارائه شرح حال دقیق به پزشک ؛ ایشان را در یافتن علت اصلی شل شدگی پوست رهنمون ساخت. در مواقعی که پزشک معالج ؛ پس از بررسی دقیق فرد متقاضی لیفتینگ پوست صورت؛ توسط پزشک و پس از اطمینان ایشان در مورد عدم وجود بیماری ،اختلال و یا سایر وضعیتهای غیر نرمال میتوان  برای لیفتینگ پوست صورت اقدام نمود. 

لیفتینگ پوست صورتدر صورتی که علاقه مند هستید با تکنولوژی های لیفتینگ پوست صورت ،گردن،شکم و بازوها بیشتر آشنا شوید  میتوانید با کلیک کردن بر لینکهای مربوطه ، به مطالعه آنها بپردازید .
هایفوتراپی،  ترماژ CPT ،فرکشنال لیزر ، میکرو کارنت درما رولر، پی آر پی ، 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 برخی خانمهای جوان از شلی پوست صورت خود شاکی هستند ،در زمان اخذ شرح حال مشخص شدن این نکته که آیا این احساس شل شدگی پدیده ای است که جدیدا متوجه آن شده اند یا از قبل نیز چنین بوده است, برای ما راهگشا خواهد بود.

ضمن مقایسه پوست صورت آقایان با خانمها متوجه می شویم موهای ریش آقایان اثری همچون اسکلت ساختمان یا کاه موجود در کاه گل دارند که به استحکام پوست آقایان که اتفاقا ضخیم تر از پوست خانمها هستند کمک می کند.ذکر این نکته قابل توجه است که طی بررسی به عمل آمده در خصوص خانمهایی که پوست صورت ایشان دچار شل شدگی بود،به اختلالات هورمونهای زنانه ایشان رهنمون شدیم به نحویکه در بسیاری از ایشان علایم دیگری از جمله پرمویی/جوش و اختلالات قاعدگی نیز با شل شدگی پوست صورت همراه هستند. پذیرش و توجیه این قضیه نیز ساده می باشد،چرا که همه چیز یک خانم نرمال به نوعی متاثر از اثرات هورمونهای استروژن و پروژسترون ایشان می باشدو با هر اختلالی در روند استاندارد این هورمونها طبیعی است که شاهد بروز یک سری علایم و نشانه های دیگر از جمله شل شدگی پوست باشیم ذکر این نکات از آن روی می باشد که ما به عنوان پزشکان پوست , هیچوقت فقط و فقط به پوست توجه نمی کنیم چرا که هر اختلال یا اشکالی در بدن می تواند به نوعی بزرگترین ارکان بدن را که پوست می باشد،تحت تاثیر قرار دهد . در مورد شل شدن پوست خانمها (چه جوان و چه مسن)لازم است یک بررسی جامع بعمل آید تا با کنترل عامل مستعد کننده،این پدیده بتوان براحتی شل شدن پوست را برای ایشان تحت کنترل درآورد . بازه زمانی این گونه اقدامات پزشکی برای اصلاح موارد شل شدگی پوست بین6-3 ماه می باشد.

” مرکز جوانسازی پرستیژ:خدمات سرپایی پوست و مو “